همه عناصر یک وب سایت موفق

همه عناصر یک وب سایت موفق

همه عناصر یک وب سایت موفق همه عناصر یک وب سایت موفق - همه عناصر یک وب سایت موفق

همه عناصر یک وب سایت موفق

طبق برآوردها ، حدود 1,216,435,462 (جولای,2021) وب سایت فعال وجود دارد و این تعداد به دلیل توسعه شرکت ها و الکترونیکی شدن آنها به طور مداوم در حال افزایش است.

در حالی که هرکسی می تواند یک وب سایت ایجاد کند ، بدون شک شما می خواهید وب سایت شما موفق باشد. هیچ روش مخفی وجود ندارد که اطمینان حاصل کند همه از سایت شما به سرعت بازدید می کنند. با این حال ، برخی از تکنیک ها وجود دارد که می تواند به طور قابل توجهی به این روند کمک کند.

ما در این پست برخی از اجزای یک وب سایت را که کاربران را ترغیب به بازدید از آن می کند مورد بحث قرار می دهیم. با رعایت آنها می توانید از موفقیت وب سایت خود اطمینان حاصل کنید.

1. طراحی وب سایت شما باید ساده و بدون اغتشاش باشد.

دهه 1990 را که اینترنت در ابتدای راه خود بود به خاطر دارید؟ در آن زمان ، سایتها پر از محتوا بودند و در برخی موارد ، از تصاویر جذاب استفاده می شد. از آن زمان همه چیز تغییر کرده است. اکثر مصرف کنندگان یک طراحی ساده را ترجیح می دهند و می خواهند اطلاعات به صورت بصری منتقل شود.

در واقع ، برخی از وب سایت ها از تصاویر استفاده گسترده ای می کنند و فقط برای متن جهت ناوبری متکی هستند. شما نباید محتوا را در وب سایت خود وارد کنید و انتظار داشته باشید بازدیدکنندگان آن را بخوانند. در عوض ، ممکن است فایلهای PDF را پیوست کنید که کاربران می توانند بارگیری ، چاپ یا چاپ کنند.

متن زیاد افراد را تشویق می کند تا از وب سایت شما دور شوند. مطالعه بیشتر و استفاده از فایل های PDF را انجام دهید. بسیاری از افراد ترجیح می دهند مطالب را بارگیری کرده و سپس آن را در رایانه خود بخوانند.

2. وب سایت شما باید به سرعت بارگیری شود.

بازگشت به دهه 1990. به یاد دارید که چگونه بارگیری صفحات خاص ده دقیقه طول کشید؟ در حال حاضر بارگیری صفحه ای از یک وب سایت بسیار سخت است. وب سایت شما باید در اسرع وقت و بدون خطا بارگیری شود.

به خاطر داشته باشید که برای داشتن وب سایت سریع ، نه تنها باید کد شما به طور کامل بهینه شود ، بلکه باید از میزبانی مناسب نیز استفاده کنید. اگر بارگیری یک وب سایت به زمان زیادی نیاز داشته باشد ، مردم به سرعت آن را رها می کنند. از دست دادن کاربران برابر است با از دست دادن مصرف کنندگان بالقوه ، که می تواند برای یک شرکت نوپا کشنده باشد. اطمینان حاصل کنید که سایت شما در این زمینه به درستی عمل می کند.

مطلب پیشنهادی دیگر :   بهترین افزونه سئو وردپرس 2021

3. وب سایت شما باید برای موبایل مناسب باشد.

وب سایت ریسپانسیو یا طراحی ریسپانسیو چیست؟

این بدان معنا نیست که وب سایت شما به سوالات پاسخ می دهد. یک وب سایت واکنش گرا در همه دستگاه ها ، کوچک و بزرگ ، عالی به نظر می رسد. به عنوان مثال ، یک وب سایت کاملاً واکنش گرا بهینه شده است تا به سرعت در تلفن های هوشمند ، رایانه لوحی و تلویزیون بارگذاری شود و در هر یک از این سیستم عامل ها به درستی نمایش داده شود.

هنگامی که یک وب سایت پاسخگو نیست ، برخی از بازدیدکنندگان فقط آن را ترک می کنند. حداقل اگر نتوانند آن را در دستگاه تلفن همراه خود به درستی مشاهده کنند ، به لپ تاپ خود تغییر می دهند و شاید سایت شما را فراموش کنند.

با توجه به این واقعیت که امروزه بسیاری از افراد از دستگاه های دیگری به غیر از رایانه استفاده می کنند ، اطمینان از اینکه وب سایت شما در دستگاه های مختلف قابل دسترسی است ، بسیار مهم است.

بسته به ارائه دهنده میزبانی وب که وب سایت شما را میزبانی می کند ، برخی الگوی پاسخگو را به عنوان بخشی از بسته خود ارائه می دهند.

البته ، انجام این کار توسط خودتان و یادگیری نحوه ایجاد طرح بندی پاسخگو ترجیح داده می شود. این امروزه به لطف چارچوب هایی مانند Bootstrap فرآیند سختی نیست.

4. یک وب سایت حرفه ای با طراحی خوب و سودآور.

یک وب سایت موفق ، چه برای تبلیغات باشد ، چه یک وبلاگ ، چه یک تجارت ، باید از نظر ظاهری حرفه ای باشد.

یک وب سایت حرفه ای دارای طراحی ساده و یکپارچه است.

وب سایتی که دارای عبارات نامناسب و مختصر ، تصاویر نامناسب یا کلمات گم شده باشد ، غیرحرفه ای به نظر می رسد.

در پایان روز ، می خواهید مردم وقت خود را در وب سایت شما بگذرانند و امیدوارم اقلام شما را خریداری کنند.

هم زمان و هم پول دارایی کمیابی هستند که منحصراً در اختیار متخصصان است.

مطلب پیشنهادی دیگر :   سئو کلاه خاکستری

در نتیجه ، باید اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی حرفه ای ظاهر می شوید. به خاطر داشته باشید که وب سایت شما به عنوان نماینده شما در بین سایر وب سایت ها عمل می کند. در نتیجه حرفه ای باشید.

5. وب سایت شما باید تمام اطلاعات مورد نیاز مصرف کننده را ارائه دهد.

شما یا به وسیله ای نیاز دارید تا افراد با شما تماس بگیرند یا مکانی که مشتریان بتوانند شما را ببینند. به عنوان مثال ، اگر شما یک رستوران را اداره می کنید ، ممکن است برای مشتریان مشکل باشد که آدرس شما را درج نکنند.

علاوه بر این ، مصرف کنندگان شما باید بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند. آنها ممکن است در مورد کسب و کار شما یا هر سوال دیگری که نیاز به پاسخ دارد ، سوالاتی داشته باشند.

گاهی اوقات ، این پیوند حتی به رشد و توسعه شرکت شما کمک می کند. اطلاعات تماس شما باید به طور برجسته در بالا یا پایین صفحه اصلی سایت نمایش داده شود تا اطمینان حاصل شود که بازدیدکنندگان وقت خود را با تماس با شما تلف نمی کنند.

داشتن وب سایت موفق

اگر بدانید که در حال انجام چه کاری هستید ایجاد یک وب سایت موفق کار سختی نیست.

ایجاد یک وب سایت جذاب ممکن است به شما در بهبود شهرت و دسترسی بیشتر مشتریان به سازمان شما کمک کند.

همه عناصر یک وب سایت موفق همه عناصر یک وب سایت موفق - همه عناصر یک وب سایت موفق

همه عناصر یک وب سایت موفق

اجزای ضروری یک وب سایت تجارت الکترونیک خوب

پس مروری کنیم تا اینجا

یک وب سایت باید از نظر بصری جذاب و حرفه ای باشد.

به خاطر داشته باشید که وب سایت شما بازتابی از محصولات و خدمات شما است. وب سایت شما ممکن است اولین و تنها نقطه تماس مصرف کننده احتمالی مشاغل شما باشد.

یک سایت بصری جذاب ، روحیه بسیار دلپذیری را ایجاد می کند و بلافاصله پس از ورود افراد را در سایت شما نگه می دارد. از آنجا که مشاغل با هر اندازه در حال افزایش حضور خود در وب هستند ، مشکل شما جلب و حفظ توجه بازدیدکنندگان است. اینها ایده هایی هستند که کارشناسان روابط عمومی برای پیشرفت در شرکت خود بر آنها تمرکز می کنند.

محتوا

در کنار طراحی ، وب سایت شما باید اطلاعات مربوطه را داشته باشد. به خاطر داشته باشید که مخاطبان شما به دنبال دانش برای کمک به آنها در تصمیم گیری هستند ، بنابراین محتوای شما باید هم مفید و هم مرتبط باشد. از این فرصت برای ایجاد اعتماد بازدیدکنندگان در تخصص و شایستگی شرکت خود استفاده کنید. تصاویر فلش و انیمیشن بسیار جذاب هستند و ممکن است تجربه کاربر را به میزان قابل توجهی بهبود بخشند. به سادگی آنها را به زبان و مطالب خود بطور مناسب وارد کنید.

مطلب پیشنهادی دیگر :   نحوه کار با گوگل ترندز

عملکرد
هر جزء از سایت شما باید کارآمد و درست عمل کند.

اجزای شکسته یا بد ساخته شده فقط می توانند بازدیدکنندگان و کسب و کار شما را ناامید کنند. همه چیز باید به طور عادی عمل کند ، از جمله پیوندهای تماس ، فرم های تماس ، جستجوی سایت و ثبت رویداد ، از جمله موارد دیگر.

به خاطر داشته باشید که باید نظرات وب سایت خود را بررسی کنید. آمار خود را دوباره بررسی کنید ، زیرا هرگز نمی دانید فردا چه کسی از شما نام می برد. علاوه بر این ، شما نمی خواهید به خاطر اصطلاحات ، غلط املایی ، غلط املایی یا غلط املایی شناخته شوید یا شناخته شوید. در یک وب سایت ، اشتباهات املایی و دستور زبان قابل توجیه نیستند ، زیرا در سایر ساختارهای شرکتی خطایی وجود ندارد.

قابلیت استفاده

قابلیت استفاده یک جنبه مهم اما گاهی نادیده گرفته شده از یک وب سایت خوب است. وب سایت شما باید برای خواندن ، مرور و درک مطلب ساده باشد. از جمله جنبه های مهم مفید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سادگی

بارگذاری سریع صفحه
طراحی مداوم با پیمایش کمی
ناوبری عالی ، منطقی
پیوند متن را توصیف کنید
سازگاری پلت فرم / مرورگر با وضوح صفحه نمایش

بهینه شده برای موتورهای جستجو (SEO)

صدها اصل و توصیه برای بهینه سازی موتورهای جستجو وجود دارد ، و این مقاله احتمالاً نمی تواند همه آنها را پوشش دهد. با این حال ، به طور خلاصه ، کل فرآیند بهینه سازی سایت باعث می شود وب سایت شما در لیست نتایج جستجوی Google ظاهر شود. این امر منجر به افزایش لیست مخاطبین و پایگاه مصرف کننده شما می شود. رتبه شما هرچه بیشتر در این زمینه موثرتر باشد ، بهبود می یابد. به خاطر داشته باشید که هرچه سایت شما در لیست بالاتر ظاهر شود ، ترافیک بیشتری از Google دریافت خواهید کرد.

مطالب زیادی در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو نوشته شده است ، و موارد بیشتری وجود دارد که می توان در اینجا به آن اشاره کرد. اطلاعات اضافی در مورد این موضوع مهم در صفحات بهینه سازی موتورهای جستجو یافت می شود.